Zelená Země mydło konopne z aloesem – 80 g

Opis Produktu

Aloesowe mydło konopne Zelena Zeme to kosmetyk, po który powinny sięgnąć wszystkie osoby kompleksowo dbające o swoją skórę. Często jest tak, że pomimo stosowania wielu, nawet profesjonalnych środków, cera nadal nie prezentuje się efektownie i cierpi na różnego rodzaju dolegliwości. Przyczyna może tkwić w wybieraniu nieprawidłowych specyfików myjących. Mydła dostępne w drogeriach bazują na detergentach, które często przesuszają skórę i uczulają. Czas najwyższy z nich zrezygnować i ponownie zaufać Matce Naturze! Wybierz naturalne czeskie mydło z konopi, które da Ci wiele radości, a skórze zagwarantuje zdrowy wygląd!

Czym charakteryzuje się aloesowe mydło konopne Zelena Zeme?

Produkt czeskiej marki przede wszystkim nie zawiera żadnych substancji chemicznych, takich jak: sztuczne konserwanty, detergenty, syntetyczne aromaty czy parabeny. Jest w 100% naturalny i stanowi jedyne w swoim rodzaju połączenie wyciągu z aloesu oraz oleju konopnego. Ta para z jednej strony dogłębnie oczyszcza i nawilża skórę, a z drugiej pomaga jej w walce z podrażnieniami, chorobami skórnymi (włącznie z łuszczycą) i alergiami.

Regularne stosowanie aloesowego mydła konopnego Zelena Zeme przynosi bardzo dobre efekty kosmetyczne. Skóra staje się miękka, nabiera jędrności i blasku, jest o wiele lepiej odżywiona i oczyszczona. Dzięki temu nie musisz już stosować tak wielu kosmetyków, ponieważ zawarte w nich substancje odżywcze skuteczniej wnikają w głąb skóry.

Aloes to jedna z najbardziej znanych substancji kojących i nawilżających, idealna dla skóry wrażliwej i alergicznej. Z kolei konopie Cannabis sativa L. zawierają cały kompleks składników odżywczych i aktywnych, co pozytywnie wpływa na proces regeneracji skóry.

Nasz sklep konopny poleca ten kosmetyk z konopi wszystkim, którzy chcą prawidłowo zadbać o skórę i całe ciało, pozbyć się dolegliwości bólowych oraz zwiększyć komfort swojego życia. Twoja wieczorna kąpiel zamieni się w sesję relaksacyjną z prawdziwego zdarzenia!

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • Nie zamrażać.
Mydło glicerynowe z dodatkiem masła shea, BIO olej konopny, herbata z konopi, olejek aloesowy, barwnik spożywczy przeznaczony do produkcji mydeł.
Zelená země Kraj pochodzenia:  Czechy
Produkt na zamówienie