Olejek Hero CBG Koncentracja 5%

Opis Produktu

Prezentujemy olejek Hero Koncentracja CBG, czyli produkt konopny przeznaczony specjalnie dla osób potrzebujących naturalnego wsparcia dla pracy mózgu. Prezentowany olejek z konopi zawiera wyłącznie naturalne kannabinoidy, a także bogactwo terpenów i flawonoidów.

Jak działa olejek Hero Koncentracja CBG?

Ten olejek z konopi jest ekstraktem z kwiatostanów konopi siewnych pochodzących z legalnych upraw, starannie selekcjonowanych dla zapewnienia najwyższego stężenia naturalnych fitokannabinoidów. Poza CBG zawiera również m.in. terapeutyczne CBD, CBDA, CBC, CBDV oraz CBN. W efekcie mamy tutaj do czynienia z kompleksową formułą kannabinoidową, co zapewnia zbilansowane działanie i bardzo pozytywny wpływ na pracę układu nerwowego oraz umysłu.

Prezentowany olejek CBG jest przeznaczony nie tylko dla osób potrzebujących wsparcia w skupieniu się nad pracą czy nauką, ale także dla sportowców, którzy chcą uzyskać lepsze efekty treningowe podczas uspokojenie układu nerwowego i zwiększenie wytrzymałości.

Dodajmy również, że olejek Hero Koncentracja CBG jest w pełni legalnym produktem wspomagającym koncentrację, który nie jest uznawany za doping w rozumieniu przepisów Światowej Agencji Antydopingowej WADA. Dzięki temu może być przyjmowany tak przez sportowców-amatorów, jak i wyczynowców startujących w oficjalnych zawodach i poddawanych testom antydopingowym.

Oryginalny olejek Hero Koncentracja CBG jest dostępny w naszym sklepie konopnym. Kup go w atrakcyjnej cenie dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego.

  • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
  • Po otwarciu przechowywać w lodówce, a przed użyciem pozostawić produkt do momentu aż uzyska temperaturę pokojową.

olej MCT (średniołańcuchowe trójglicerydy), ekstrakt CO2 z kwiatostanów konopi (Cannabis sativa)

HERO Kraj pochodzenia:  Polska
Wybierz Pojemność:
Sztuk:
Cena od: 215,00 595,00 
Cena: