Kombinat Konopny zioła na koncentracje – 60 kaps.

Opis Produktu

Konopny.pl prezentuje zioła na koncentrację w kapsułkach Konopny Kombinat. To polski produkt najwyższej jakości, który rekomendujemy osobom mającym problemy ze skupieniem, zapracowanym, wykonującym zawody wymagające znacznego zaangażowania umysłu, a także przemęczonym.

Właściwości ziół na koncentrację w kapsułkach Konopny Kombinat

Prezentowane zioła na koncentrację zostały pozyskane ze starannie wyselekcjonowanych konopi włóknistych w procesie dekarboksylacji, który gwarantuje skuteczne przekształcenie zawartych w konopiach kannabinoidów w aktywne, dobrze przyswajane przez ludzki organizm formy.

Dekarboksylacja, w odróżnieniu od standardowej ekstrakcji, pozwala pozyskać cały terapeutyczny potencjał tkwiący w konopiach siewnych. Dodatkowo producent użył nośnika w postaci oleju, dzięki czemu udało się zamknąć zioła w wygodnych w stosowaniu, hermetycznych kapsułkach.

Ten produkt konopny wspiera ludzki układ nerwowy, ułatwiając skupienie się na zadaniu. Chętnie sięgają po niego nie tylko osoby pracujące umysłowo i uczące się, ale także aktywne fizycznie, którym trudno jest utrzymać koncentrację w trakcie treningu. Dodatkowo zioło konopne przyspiesza metabolizm, co przekłada się na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

Zioła na koncentrację w kapsułkach Konopny Kombinat działają uspokajająco, pomagają redukować stres, opanowywać emocje, a przy tym są całkowicie legalne oraz bezpieczne dla organizmu. Zestaw zawiera aż 60 kapsułek. Oryginalny produkt kupisz w naszym sklepie konopnym w bardzo atrakcyjnej cenie.

  • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
  • Kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią, powinny przed zastosowaniem skonsultować się z lekarzem.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

konopie włókniste (Cannabis sativa), oliwa z oliwek, ekstrakt z nasion guarany – min 22% kofeiny (Paullinia Cupana), kapsułka (celuloza roślinna HPMC)

Kombinat Konopny Kraj pochodzenia:  Polska
Dostępny w 3 dni