Kombinat Konopny Trichomy pyłek konopny 6-8% CBDA

Opis Produktu

Prezentujemy Konopny Kombinat Trichomy pyłek konopny 6-8% CBDA, czyli złoto-zielony pyłek konopny, w którego skład wchodzą przede wszystkim trichomy konopne. Trichomy to maleńkie włoski gruczołów żywicznych, które produkują olejki eteryczne oraz kannabinoidy. Tym samym zaliczamy je do najcenniejszych części konopi siewnych.

Właściwości

Ten pyłek konopny został otrzymany poprzez ręczny odsiew kwiatostanów konopi włóknistych. Dzięki temu zawiera bardzo dużą ilość cennych trichomów o wysokiej zawartości CBDA, czyli kwasowej postaci CBD oraz dopuszczalną prawnie ilość THC poniżej 0,2%. Jest to produkt w pełni legalny w Polsce, poszukiwany zwłaszcza przez producentów konopnych dbających o wysoką jakość swoich wyrobów.

Do czego stosuje się Konopny Kombinat Trichomy pyłek konopny 6-8% CBDA?

Prezentowany produkt z konopi siewnej ma bardzo szerokie zastosowanie zarówno konsumenckie, jak i profesjonalne. Pyłek może być wykorzystywany chociażby w celach kulinarnych, do aromaterapii, relaksacji, ale także w przemyśle celulozowym, włókienniczym, chemicznym, budowlanym czy farmaceutycznym.

Podkreślamy, że nie jest to produkt o działaniu narkotycznym czy odurzającym. Pozyskuje się go z konopi włóknistych, które są roślinami legalnie uprawianymi w Polsce, zasobnymi w cenne składniki odżywcze, takie jak wielonienasycone kwasy tłuszczowe, flawonoidy, terpeny oraz oczywiście fitokannabinoidy.

Oryginalny pyłek konopny Trichomy 6-8% CBDA od Konopny Kombinat kupisz w naszym konopnym sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnej cenie.

  • Ten produkt jest w 100% legalny w Polsce.
  • Z dala od wilgoci.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.

Pyłek konopny.

Kombinat Konopny Kraj pochodzenia:  Polska
Wybierz Waga zawartości:
Sztuk:
Cena od: 50,00 90,00 
Cena: