Koldokol owocowo-konopny syrop bio – 300 ml

Opis Produktu

Owocowo-konopny bio syrop marki Koldokol jest znakomitym uzupełnieniem diety osób, które stawiają na ekologiczne produkty żywnościowe, całkowicie pozbawione chemicznych dodatków, a przez to zdrowe i bezpieczne dla organizmu. Czeska marka słynie z dostarczania napojów pochodzących z surowców uprawianych w sposób organiczny. Efekty są doskonałe – na rynku pojawia się coraz więcej spożywczych cudeniek, docenianych nie tylko przez użytkowników, ale także branżowych ekspertów.

Czym charakteryzuje się owocowo-konopny bio syrop Koldokol?

Owocowo-konopny bio syrop Koldokol to produkt w 100% organiczny, w którym producent zastosował dodatek konopi siewnej odmiany Cannabis Sativa. Ten pyszny napój konopny nie zawiera ani grama cukru buraczanego – słodyczy nadaje mu bio koncentrat jabłkowy. Produkt jest przeznaczony dla wszystkich osób stawiających na zdrową, ekologiczną dietę, lubiących wiedzieć, co spożywają, a także dla wegan. To naturalna porcja energii na cały dzień!

Owocowo-konopny bio syrop marki Koldokol w 2016 roku został uznany za najlepszy konopny napój bezalkoholowy podczas czeskiego festiwalu konopi Cannafest. To duże wyróżnienie dla tej młodej marki. Dodatkowo posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego, który potwierdza jego jakość. 

Opisywany napój konopny jest pozbawiony substancji psychoaktywnych – nie odurza, nie uzależnia, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Może być bezpiecznie spożywany nawet przez osoby niemające doświadczenia w temacie produktów z konopi siewnej. Całkowity brak dodatków chemicznych gwarantuje idealną czystość i znakomite właściwości smakowo-aromatyczne. To sama natura i świetne uzupełnienie ekologicznej diety. 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Koncentrovaná jablečná šťáva*, výluh z konopí setého* (10 %)

*produkty ekologického zemědělství

Koldokol Kraj pochodzenia:  Czechy
Pojemność: 300 ml
Produkt na zamówienie