Herbs & Hydro Savon Noir mydło marokańskie z konopi i trawy cytrynowej – 180 g

Opis Produktu

Mydło marokańskie z konopiami i trawą cytrynową Herbs & Hydro Savon Noir zostało stworzone specjalnie z myślą o osobach mających wrażliwą skórę ze skłonnością do podrażnień i alergii. To także świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swojej cerze optymalne warunki higieniczne, bez sięgania po drażniące detergenty. Przekonaj się, dlaczego ten dermokosmetyk tak szybko pobija świat.

Właściwości mydła marokańskiego z konopiami i trawą cytrynową Herbs & Hydro Savon Noir

To mydło konopne jest produktem w 100% naturalnym. Jest to wygodna w stosowaniu pasta ze zmiażdżonych czarnych i zielonych oliwek, które nadały jej charakterystyczny, ciemny kolor. Kosmetyk jest całkowicie wolny od konserwantów i sztucznych dodatków.

Dwa główne składniki mydła, czyli wyciąg z konopi siewnych oraz trawy cytrynowej, mają rewelacyjny wpływ na skórę. Konopie siewne posiadają naturalne właściwości przeciwzapalne, ściągające, antybakteryjne i oczyszczające. Trawa cytrynowa odświeża, działa antyseptycznie i tonizująco. Połączenie tych składników dało znakomite rezultaty. Mydło usuwa ze skóry toksyny, złuszcza naskórek, nawilża i dotlenia komórki. Tym samym wspiera regenerację skóry, a także pomaga w walce z cellulitem.

Warto wiedzieć, że mydło marokańskie jest jednym z najstarszych znanych ludzkości kosmetyków. Stosuje się je od wieków – Marokanki wykorzystują je podczas rytuału hammam, czyli oczyszczania całego ciała. To jeden z sekretów ich piękna oraz doskonałego stanu skóry, pomimo narażenia jej na ostre promieniowanie słoneczne i suchy klimat.

Te mydło konopne polecamy nie tylko kobietom, ale też panom i dzieciom. To świetny wybór dla całej rodziny, szczególnie jeśli zdarzają się w niej przypadki alergii i nawracających podrażnień skórnych.

Mydło marokańskie z konopiami i trawą cytrynową Herbs & Hydro Savon Noir jest bogatym źródłem witaminy E, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz przeciwutleniaczy. Z powodzeniem może zastąpić piankę lub krem do golenia. 

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Herbs & Hydro Kraj pochodzenia:  Polska
Produkt na zamówienie