Hempoint sól konopna bystry umysł – 90 g

Opis Produktu

Sól konopna Bystry Umysł od Hempoint to oryginalna mieszanka przypraw, które są niezbędne w każdej kuchni, szczególnie ekologicznej. Przyprawy z konopi cieszą się rosnącą popularnością wśród kucharzy-amatorów, ponieważ nie tylko doskonale poprawiają smak potraw, ale także solidnie wspierają organizm od środka. W tym przypadku producent zadbał również o potrzeby osób chcących zachować wysoką sprawność intelektualną przez długie lata.

Czym jest sól konopna Bystry Umysł od Hempoint?

Sól konopna Bystry Umysł marki Hempoint nie jest kolejną, nudną mieszanką pospolitych przypraw. Znajdziemy tutaj świadomie zestawione ze sobą zioła, które razem dają fantastyczne walory smakowe, a ponadto gwarantują solidne wsparcie dla ciała i umysłu. Oczywiście bazę stanowią konopie siewne – prastara roślina stosowana w kuchni (wtedy to jeszcze się tak nie nazywało) już tysiące lat temu.

Poza tym producent dodał do niej oregano – znakomity środek zwiększający produkcję soku żołądkowego i żółci, czyli niezbędnych składników biorących udział w procesie trawienia. Kolejnym elementem mieszanki jest aromatyczny majeranek – łagodzący bóle neurologiczne, a także zapobiegający kolkom jelitowym. Tymianek – jedna z najlepszych przypraw, która bardzo dobrze wpływa na pracę układu oddechowego i pęcherza. Produkt uzupełnia kozieradka, czyli doskonały środek na trawienie, biegunkę i wzdęcia, a także pomagający obniżyć poziom cukru we krwi.

Tak przygotowana sól z konopi jest prawdziwą bombą dobra, jakie przygotowała dla nas natura. Wystarczy po nie sięgnąć i przestać się truć chemicznymi polepszaczami smaku, konserwantami i innymi świństwami.

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Sól morska, konopie siewne, majeranek, oregano, kozieradka, tymianek.

Hempoint Kraj pochodzenia:  Czechy
Produkt na zamówienie