Hempoint nasiona konopi niełuskane

Opis Produktu

Niełuskane bio nasiona konopi Hempoint to rewelacja dla osób lubiących eksperymentować ze zdrową, naturalną żywnością. Świetnie sprawdzają się nie tylko w formie przekąski, ale także jako źródło pysznego mleczka konopnego. Brzmi ciekawie? W takim razie czytaj dalej i poznaj lepiej ten znakomity produkt konopny.

Jak przygotować mleczko konopne z niełuskanych bio nasion konopi Hempoint?

Niełuskane bio nasiona konopi od Hempoint wręcz idealnie nadają się do przygotowania tego zdrowego napoju. Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy namoczyć niełuskane nasiona konopi w wodzie (przez 12-24 godziny), następnie oddzielić i rozetrzeć nasiona z wodą w stosunku 1:2 – dopiero wtedy odcedzamy łuski. W ten sposób powstanie mleczko konopne, którym możesz zaskoczyć swoich przyjaciół, a także zyskać pyszny i wspierający organizm napój do picia na co dzień. Idealnie zastępuje kawę, dodając energii do życia! Mleczko konopne świetnie sprawdza się jako główny składnik koktajli owocowych i smoothies.

Niełuskane nasiona konopi Hempoint mają bardzo szerokie zastosowanie spożywcze. Są podstawowym produktem w kuchni osób dbających o to, co jedzą, stawiających na naturalne i bezpieczne składniki, bez dodatku chemii. Żywność z konopii jest cennym źródłem kwasów Omega-3 i Omega-6, a także minerałów i witamin z grupy B. Producent selekcjonuje wyłącznie legalne konopie, czyli takie, które nie zawierają THC, są uprawiane w sposób ekologiczny, bez grama sztucznych nawozów i chemicznych środków ochrony. Sam produkt posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego który potwierdza jego jakość. 

Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z produktem bezpiecznym, o zaskakującym działaniu, niepowodującym żadnych efektów psychoaktywnych i nieuzależniającym. 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Niełuskane nasiona konopi.
Hempoint Kraj pochodzenia:  Czechy

Brak produktu