HempFoodie przyprawa konopna – 50 g

Opis Produktu

Nasz sklep prezentuje przyprawę konopną HempFoodie, która odmieni Twoje gotowanie i pozwoli Ci zaskoczyć domowników oraz gości czymś zupełnie nowym. Przyprawa z konopi siewnej nadaje się do praktycznie każdej potrawy, zarówno gotowanej, jak i smażonej czy podawanej na zimno. Jest świetna do sałatek, dressingów, sosów. Jeśli masz wątpliwości, czy warto po nią sięgnąć, przekonaj się o bogactwie jej składu.

Przyprawa konopna HempFoodie to naturalne źródło cennych składników

Przyprawa konopna HempFoodie to nie tylko świetny smak, ale także ogromna porcja cennych składników odżywczych. Ta przyprawa konopna dostarcza organizmowi kwasów tłuszczowych Omega-3, Omega-6 i Omega-9, aminokwasów, witamin B1 i B2, a także witaminy E. Ponadto jest to źródło wielu mikroelementów, jak magnez, żelazo, cynk, miedź i fosfor. Warto wiedzieć, że 100 g nasion konopi zaspokaja zalecane dzienne zapotrzebowanie na wymienione składniki!

Dużym atutem żywności z konopi jest jego czystość. Renomowany producent gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów spożywczych, dbając o to już na etapie zbioru surowca. Konopie siewne pochodzą wyłącznie z certyfikowanych, ekologicznych pól uprawnych, na których nie stosuje się żadnych chemicznych środków ochrony roślin i syntetycznych nawozów. Dzięki temu końcowy produkt nie wywołuje efektów psychoaktywnych i skutków ubocznych, nie odurza i nie uzależnia. Jest w 100% bezpieczny dla zdrowia.

Ta przyprawa konopna jest odpowiednia dla osób cierpiących na celiakię, wegan, wegetarian i wszystkich, którzy stosują dietę złożoną z produktów wyłącznie ekologicznych. Nasz sklep konopny gwarantuje oryginalność produktu – u nas zawsze kupujesz bez ryzyka! 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Nasiona konopi 85%, prażona cebulka 10%, sól 5%. 
HempFoodie Kraj pochodzenia:  Litwa
Produkt na zamówienie