GoodFoods ziarno konopi niełuskane – 500 g

Opis Produktu

Nasz sklep przedstawia Good Foods niełuskane ziarno konopi, które charakteryzuje się idealną czystością, a przez to świetnym wpływem na organizm. Te niełuskane ziarna konopi siewnej zostały zebrane ze starannie wyselekcjonowanych roślin, które producent pozyskuje od sprawdzonych dostawców stawiających na uprawę ekologiczną, bez grama chemii, nawozów i modyfikacji genetycznych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sięgasz po niełuskane nasiona konopi, które Ci nie zaszkodzą, a mogą jedynie pomóc w utrzymaniu zdrowia.

Jakie składniki zawiera niełuskane ziarno konopi Good Foods?

Niełuskane ziarno konopi Good Foods to przede wszystkim bardzo bogate źródło witamin, minerałów i innych składników odżywczych mających znakomity wpływ na organizm, a wręcz niezbędnych mu do zdrowego funkcjonowania. Te nasiona konopi siewnej pochodzą z odmiany Cannabis Sativa L., którą uprawia się w Polsce legalnie, pod ścisłą kontrolą.

Roślina ta, a w efekcie jej owoce, zawiera ogromne ilości składników odżywczych, takich jak: białka, kwasy Omega-3 i Omega-6, aminokwasy, żelazo, cynk, fosfor, magnez, witamina E i witaminy z grupy B. Są to mikroelementy, które mają kluczowy wpływ na kondycję organizmu, ale zamiast dostarczać je w formie suplementacji farmakologicznej, lepiej wybrać ich naturalne źródło. Takie jak niełuskane ziarno konopi Good Foods.

Nasz konopny sklep oferuje ziarno konopi najwyższej jakości, dokładnie przebadane, czyste, niepowodujące żadnych skutków ubocznych czy efektów psychoaktywnych. Produkt nie uzależnia, nie odurza, jest w pełni bezpieczny dla zdrowia.

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Ziarno konopi Cannabis sativa L.

ORGANICZNE PRODUKTY

Celem goodFoods jest stworzenie alternatywy dla masowej produkcji wysoko przetworzonej żywności, powszechnie dostępnej na Polskim rynku. Przykładają duża wagę do tego, skąd pochodzą ich surowce i w jakich warunkach zostały wychodowane. Używają składników wyłącznie pochodzenia naturalnego, rosnących dziko lub uprawianych tradycyjnymi metodami w małych gospodarstwach.

RĘCZNIE ROBIONE

Do produkcji wyrobów używają wyłącznie tradycyjnych metod. Każdy produkt tworzony jest z pasją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Podczas całego cyklu produkcji, od uprawy surowców po przetwórstwo i pakowanie gotowych produktów, stawiają przede wszystkim na czynnik ludzki. To właśnie dzięki ludzkiej pracy, opartej na doświadczeniu, pasji, zamiłowania do otaczającej przyrody, a czasem także i intuicji, tworzą najwyższej jakość ręcznie robione produkty.

ZAUFANI DOSTAWCY

Dbając o środowisko naturalne i lokalną społeczność, tworzą najwyższej jakości produkty, ze starannie wyselekcjonowanych składników. Dążą do tego, by używać wyłącznie składników ze sprawdzonego pochodzenia, wyhodowanych bezpośrednio przez nich bądź zaprzyjaźnionych rolników. Wybierają małe gospodarstwa, które uprawiają zioła, owoce i warzywa bez użycia szkodliwych środków ochrony roślin, położone z dala od dużego przemysłu.

ZDROWE Z NATURY

Dla zachowania naturalnych właściwości owoców, ziół, warzyw i innych produktów których używają, starają się przetwarzać je w jak najprostszy, najmniej inwazyjny dla zawartych w nich składników, sposób. Produkują żywność nisko przetworzoną, która oprócz podstawowego zadania jakim jest dostarczenie organizmowi niezbędnych witamin i minerałów do prawidłowego funkcjonowania, poprawia samopoczucie, zwiększa odporność a nawet leczy.

goodFoods Kraj pochodzenia:  Polska
Produkt na zamówienie