GoodFoods herbata konopno-agrestowa

Opis Produktu

Herbata konopno-agrestowa GoodFoods to w pełni organiczny produkt o przeznaczeniu spożywczym, który szczególnie polecamy osobom szukającym zdrowej alternatywy dla kawy i czarnej herbaty. Polski producent jest gwarantem bardzo wysokiej jakości. Ta herbata z konopi jest nie tylko smaczna, ale także ma szerokie właściwości terapeutyczne.

Dlaczego warto pić herbatę konopno-agrestową GoodFoods?

Herbata z konopi stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla klasycznych gorących napojów, na czele z kawą. Również może działać pobudzająco, ale przede wszystkim uspokaja, koi nerwy, pomaga wrócić do równowagi. Jest zatem znakomitym wyborem dla osób zestresowanych, cierpiących na nerwicę i miewających epizody depresyjne.

Wielokrotnie udowodniono, że składniki zawarte w konopiach siewnych stymulują ludzki układ nerwowy i przyspieszają produkcję serotoniny – nazywanej potocznie hormonem szczęścia. Nie ma zatem wątpliwości, że dobrze jest rozpocząć dzień od herbaty konopnej!

Prezentowany produkt z konopi włóknistych jest w pełni naturalny, wolny od jakichkolwiek dodatków chemicznych. Zawiera jedynie śladowe, dopuszczalne prawnie stężenie psychoaktywnego THC, dlatego nie odurza i nie zmienia zachowania konsumenta. To bardzo dobry wstęp do zagłębienia się w temat terapeutycznych właściwości konopi siewnych.

Świetnie smakuje, jeszcze lepiej działa

Herbata konopno-agrestowa GoodFoods została wyprodukowana w Polsce z certyfikowanych konopi włóknistych. Rośliny te nie miały kontaktu z chemicznymi środkami ochrony czy sztucznymi nawozami, stąd też zarówno skład, jak i działanie prezentowanej herbaty z konopi, są przewidywalne.

Herbatka konopna ma bardzo ciekawy smak, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom herbat owocowych. Jest świetna zarówno na gorąco, jak i na zimno. Podkreślamy, że ten produkt jest w 100% legalny w Polsce.

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Agrest, jabłko , gruszka, liście konopi siewnej, mięta, płatki nagietka.

goodFoods Kraj pochodzenia:  Polska
Produkt na zamówienie