Gold Grass napój energetyczny z ekstraktem z ziaren konopi – 250 ml

Opis Produktu

Napój energetyczny z ekstraktem z ziaren konopi Gold Grass Energy Drink jest jednym z najpopularniejszych napojów konopnych tego typu oferowanych na polskim i europejskim rynku. Produkt jest w 100% naturalny, bezpieczny i ma szerokie zastosowanie. Użytkownicy go uwielbiają i trudno się dziwić – ten napój z konopi świetnie radzi sobie ze zmęczeniem i brakiem motywacji do wstania z łóżka. Koniecznie spróbuj!

Dla kogo napój energetyczny z ekstraktem z ziaren konopi Gold Grass Energy Drink?

Gold Grass Energy Drink to napój energetyczny z ekstraktem z ziaren konopi, który jest dedykowany osobom mającym problemy z zachowaniem życiowej aktywności, często dręczonym przez napady apatii. To wszystko powoduje, że nie mają nawet ochoty, aby wyjść z domu, w efekcie czego cierpią na znaczne obniżenie komfortu życia.

Drugą grupą odbiorców tego napoju konopnego są osoby aktywne, szczególnie uprawiające sport, które potrzebują naturalnego wsparcia w walce o zachowanie witalności oraz źródła cennych składników odżywczych, witamin i minerałów w wygodnym opakowaniu. 

Napój energetyczny z ekstraktem z ziaren konopiGold Grass Energy Drink to produkt w 100% naturalny, o czystym składzie, pozbawiony jakichkolwiek dodatków chemicznych – dzięki temu nie ma negatywnego wpływu na zdrowie. Konopie siewne użyte do jego produkcji pochodzą z ekologicznych upraw, nigdy nie miały kontaktu z chemicznymi środkami ochrony i syntetycznymi nawozami, co zostało potwierdzone skrupulatnymi badaniami laboratoryjnymi. Użytkownicy mają więc gwarancję bezpieczeństwa.

Oferowany napój z konopi nie uzależnia, nie powoduje skutków ubocznych i efektów psychoaktywnych. Może stać się codziennym wsparciem dla użytkowników szukających naturalnego pobudzenia. Nasz sklep konopny gwarantuje oryginalność produktu – u nas zawsze kupujesz bez ryzyka! 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Woda, cukier, kwas: kwas cytrynowy; dwutlenek węgla, tauryna (400 mg/100 ml); regulator kwasowości: cytryniany sodu; kofeina (32 mg/100 ml); barwniki: karmel amoniakalny; ryboflawina; ekstrakt z ziaren konopi (10 mg/100 ml); aromaty; witaminy: niacyna (amid kwasu nikotynowego), B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), B12 (cyjanokobalamina).
Gold Grass Kraj pochodzenia:  Polska
Pojemność: 250 ml
Produkt na zamówienie