Etja naturalny bio olej konopny – 50 ml

Opis Produktu

Naturalny BIO olej konopny Etja to znakomite wsparcie dla Twojej skóry i umysłu. Dlaczego olej z konopi jest zdrowy? Ponieważ jako jedyny naturalny olej dostępny na rynku posiada idealną proporcję nienasyconych kwasów tłuszczowych, biorących bezpośredni udział w metabolizmie lipidów w ludzkim organizmie. Prezentowany kosmetyk z konopi ma cudowne działanie nawilżające, wspiera w walce z różnymi problemami skórnymi.

W czym może Ci pomóc naturalny BIO olej konopny marki Etja?

Ten olej konopny do ciała przede wszystkim fantastycznie sprawdza się w terapii skóry trądzikowej, przesuszonej i wymagającej dogłębnej regeneracji. Producent poleca swój olej z konopi osobom zmagającym się z typowymi i nietypowymi schorzeniami skórnymi: łuszczycą, AZS, łojotokowym zapaleniem skóry.

Naturalny BIO olej konopny Etja wykazuje silne działanie odżywcze i nawilżające oraz regeneracyjne. Regularne stosowanie tego kosmetyku z konopi pozwala spowolnić proces starzenia się skóry, szczególnie wystawionej na intensywne działanie promieni słonecznych, np. podczas opalania. Olej z konopi do ciała pozytywnie wpływa na wygląd cery, wyrównuje jej koloryt i niweluje lub całkowicie eliminuje defekty o podłożu alergicznym. O tym, że jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, może świadczyć fakt, że stanowi składnik kosmetyków dla dzieci.

Prezentowany pielęgnacyjny olej konopny posiada certyfikat BCS DE-OKO, który potwierdza jego naturalny, czysty skład. Produkt jest przeznaczony do skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej a także normalnej.

Nasz sklep konopny gwarantuje oryginalność oferowanego produktu i jego legalne pochodzenie. U nas zawsze kupujesz bez ryzyka! Naturalny BIO olej konopny marki Etja jest dostępny w praktycznym opakowaniu o pojemności 50 ml i cechuje się dużą wydajnością.

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • Nie zamrażać.
Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil.

Jakie są zalety naturalnych olejów roślinnych oferowanych przez firmę ETJA?

Oleje są dobrze przyswajalne przez skórę, doskonale się wchłaniają i dostarczają jej bogatych składników odżywczych. Aromatyczne oleje do skóry są cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (m.in. Omega-3 i Omega-6) oraz wielu witamin: A, E i D.

Jakie wykazują działanie? 

Oleje doskonale nawilżają i odżywiają skórę, a także stymulują procesy odnowy komórkowej. Nie tylko tworzą na naszej skórze tzw. powłokę ochronną, ale również przeciwdziałają nieuchronnemu starzeniu się skóry. Ponadto wspomagają leczenie wielu chorób skórnych.

Naturalne oleje do skóry stosujemy nie tylko po kąpieli, ale chętnie wykorzystujemy je też w trakcie . Bardzo dobrze rozprowadzają się na skórze i wnikają w jej wewnętrzne warstwy. Pełnią także funkcję balsamu do włosów. Polecane są zwłaszcza do suchych i zniszczonych włosów.

Etja Kraj pochodzenia:  Polska
Pojemność: 50 ml
Produkt na zamówienie