Dobre Konopie olej konopny z prażonych nasion – 250 ml

Opis Produktu

W 100% czysty, naturalny i bezpieczny w stosowaniu olej konopny z prażonych nasion General Hemp Marketing, to jeden z tych produktów, które można polecić wszystkim świadomym użytkownikom. Środek stanowi obfite źródło bezcennych składników, wspiera organizm i pozwala znacząco poprawić jakość życia oraz wygląd. Przekonaj się, w czym tkwi tajemnica jego skuteczności.

Jakie składniki znajdziemy w oleju konopnym z prażonych nasion General Hemp Marketing?

Właściwości oleju konopnego są bardzo szerokie. Ten naturalny produkt pozyskiwany z konopi przemysłowych jest stosowany zarówno w celach terapeutycznych, jak i kosmetycznych. Użytkownicy na całym świecie korzystają z faktu, że olej z konopi zawiera mnóstwo cennych składników, w tym witaminy A, z grupy B, C, D i E, wapń, magnez, siarkę, potas, żelazo, cynk, fosfor, fitosterole, fosfolipidy, aminokwasy.

Głównym składnikiem oleju konopnego są nienasycone kwasy tłuszczowe, w tym kwas linolowy, alfa-linolenowy, gamma-linolenowy i oleinowy. Bardzo ważne jest, że proporcje kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3 są idealne – wynoszą 3:1. Pozwala to organizmowi w pełni wykorzystać ich potencjał zdrowotny.

Dla wielu ciekawostką może być fakt, że olej konopny swoją zieloną barwę zawdzięcza chlorofilowi – naturalnemu składnikowi roślin. Wykazuje on działanie antyseptyczne, ściągające i regenerujące.

Kolejnym ważnym składnikiem oleju z nasion konopi jest witamina K. Odgrywa ona kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Ma właściwości przeciwkrwotoczne, działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie, przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo.

Nie ma zatem żadnych wątpliwości, że olej konopny z prażonych nasion General Hemp Marketing jest środkiem, który powinien zagościć w domu każdej osoby stawiającej na naturalne metody terapeutyczne. Ten produkt ma znakomity wpływ na ogólny stan organizmu, nie wywołuje przy tym żadnych skutków ubocznych.

 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Olej z prażonych nasion konopi Cannabis sativa L.
Dobre Konopie Kraj pochodzenia:  Polska
Pojemność: 250 ml
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni