Dobre Konopie niełuskane nasiona konopi – 150 g

Opis Produktu

Niełuskane nasiona konopi General Hemp Marketing są bardzo bogatym źródłem wielu cennych składników odżywczych, które pomagają utrzymać organizm w nienagannej formie. Stanowią również ważny element diety wegan, wegetarian, osób chorujących na celiakię oraz stawiających na ekologiczne produkty spożywcze. Niełuskane nasiona konopi siewnej są nie tylko efektywne przy dekorowaniu dań, ale także bardzo smaczne i mogą być dodawane do wielu dań, także tradycyjnych.

Czym wyróżniają się niełuskane nasiona konopi General Hemp Marketing?

Niełuskane nasiona konopi marki General Hemp Marketing to produkt bardzo wysokiej jakości, charakteryzujący się orzechowym smakiem. Tym co wyraźnie odróżnia niełuskane nasiona konopi od oleju konopnego, jest możliwość dodawania ich do praktycznie każdej potrawy, zarówno pieczonej, jak i smażonej, gotowanej, podawanej na zimno itd. Olej z konopi stawia tutaj jednak nieco większe ograniczenia.

Zdrowe nasiona konopi w postaci niełuskanej stały się bardzo popularnym produktem spożywczym w kuchniach osób gotujących zdrowo, naturalnie, bez dodatku chemii i chcących dokładnie wiedzieć, co jedzą. Olbrzymim atutem żywności z konopi jej skład, w którym znajdziemy mnóstwo cennych dla organizmu składników. Warto wymienić chociażby kwasy Omega-3 i Omega-6. Witaminy (m.in. B i E), wapń, żelazo, sód, błonnik konopny i białko konopne. Wszystkie te składniki mają udział w kluczowych procesach zachodzących w organizmie i bezpośrednio wpływają na poprawę jego kondycji.

Dodajmy, że niełuskane nasiona konopi od General Hemp Marketing nie zawierają żadnych chemicznych dodatków a więc są w 100% bezpieczne dla zdrowia. 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Niełuskane nasiona konopi.
Dobre Konopie Kraj pochodzenia:  Polska
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni