Dobre Konopie herbata ekspresowa Konopielka – 20 saszetek

Opis Produktu

Herbata ekspresowa Konopielka od Dobre Konopie to bardzo smaczna i łatwa w zaparzaniu herbatka z konopi, która powinna znaleźć się w kuchni każdej osoby stosującej się do zasad zdrowego odżywiania. To doskonała alternatywa dla czarnej herbaty oraz kawy. Poznaj jej właściwości i zaskocz swoich znajomych oryginalnym, bardzo odżywczym napojem.

Jakie działanie wykazuje herbata ekspresowa Konopielka od Dobre Konopie?

Prezentowana herbata z konopi jest produktem w pełni naturalnym. W każdej saszetce znajduje się susz konopny pozyskany z legalnie uprawianych, organicznych roślin. Konopie siewne zawierają mnóstwo dobroczynnych składników, w tym nienasycone kwasy tłuszczowe, fitosterole, witaminy A, D, E i K oraz z grupy B, jak również minerały.

Zastąpienie zwykłej herbaty lub kawy herbatką konopną przynosi liczne korzyści dla organizmu. Napój działa pobudzająco, rozjaśnia umysł, motywuje do działania i poprawia nastrój, jednocześnie absolutnie nie odurzając. Herbata z konopi jest środkiem terapeutycznym, przeznaczonym do codziennego stosowania, dedykowanym osobom stawiającym na ekologiczną dietę roślinną.

Polski producent, legalne pochodzenie

Herbata ekspresowa Konopielka od Dobre Konopie to produkt polskiej marki, który został pozyskany z konopi siewnych certyfikowanych przez Unię Europejską. Rośliny są uprawiane w ekologicznych warunkach, nie mają kontaktu z chemicznymi środkami ochrony czy syntetycznymi nawozami. To gwarantuje nie tylko ich wysoką jakość, ale także przewidywalny skład, który został potwierdzony badaniami laboratoryjnymi.

Ten produkt konopny jest oczywiście w 100% legalny na terytorium Polski i całej Unii Europejskiej. Kup bez najmniejszego ryzyka!

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

100% kwiatów konopi siewnych (Cannabis sativa L.) ręcznie zbieranych


Dobre Konopie Kraj pochodzenia:  Polska
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni