Diet-Food organic vege protein mix (mieszanka protein) – 500 g

Opis Produktu

Mieszanka protein Diet-Food Organic Vege Protein Mix to produkt stworzony specjalnie z myślą o osobach uprawiających sporty siłowe, wydolnościowe i kulturystykę. W procesie budowania masy mięśniowej musi brać udział białko, ale wcale nie tylko zwierzęce. Świetnym substytutem jest białko konopne, czyli pochodzenia roślinnego. Proteina konopna, czyli po prostu białko roślinne, świetnie zastępuje białko zwierzęce i pozwala dostarczyć organizmowi niezbędną dawkę energii oraz budować masę mięśniową.

To idealne rozwiązanie dla osób będących na diecie wegańskiej lub wegetariańskiej, a także chcących się zdrowo odżywiać i czerpać z dóbr natury.

Z czego składa się mieszanka protein Diet-Food Organic Vege Protein Mix?

W skład mieszanki protein Diet-Food Organic Vege Protein Mix wchodzi między innymi białko konopne które bardzo dobrze się przyswaja.

Jest to produkt organiczny, certyfikowany, pochodzący od dostawców stosujących wyłącznie ekologiczne metody uprawy, co gwarantuje czystość składników, absolutny brak chemicznych dodatków i innych zanieczyszczeń, które mogłyby zagrozić użytkownikom. 

Ten produkt z konopi jest polecany przede wszystkim osobom uprawiającym sporty siłowe i kulturystykę, ponieważ wspomaga on budowę masy mięśniowej. Mieszankę proteiny z konopi mogą stosować zarówno weganie, jak i wegetarianie oraz osoby uczulone na laktozę. Wszystkie surowce zostały przebadane i pochodzą z Niemiec oraz z Chin.

Nasz sklep konopny gwarantuje oryginalność oferowanego produktu. U nas zawsze kupujesz bez najmniejszego ryzyka.

 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Produkt może zawierać alergeny: soję, pszenicę oraz gluten.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
50% organicznego izolatu białek z grochu, 30% organicznej proteiny z konopi, 20%  organicznego izolatu białek z ryżu.

Dlaczego superfood?

Mianem Superfood określa się żywność niezwykle bogatą w cenne dla organizmu człowieka składniki. Zawartość witamin, składników mineralnych czy antyoksydantów w tego typu produktach jest zazwyczaj kilkakrotnie wyższa niż w tych tradycyjnych. Włączając Superfood do codziennego menu wzmacniamy naszą odporność, dodajemy organizmowi energii, zmniejszamy ryzyko chorób m.in. serca, cukrzycy, nadciśnienia a także wspomagamy działanie naszego układu nerwowego.

Na miano super żywności zasłużyć mogą jedynie produkty naturalne, które nie zostały przetworzone w procesie produkcji oraz zawierają cenne, prozdrowotne składniki o udowodnionym działaniu. Są to najczęściej owoce lub warzywa pochodzące z rożnych zakątków świata, a także niektóre ryby, grzyby czy algi morskie. Nie istnieje konkretna lista Superfood’ów, wiele produktów ma swoje unikalne właściwości, dlatego najlepiej łączyć je ze sobą wprowadzając do codziennego menu tam gdzie to możliwe.

Diet-Food Kraj pochodzenia:  Polska
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni