Diet-Food bio super sport mix (mieszanka superfood’ów) – 300 g

Opis Produktu

Diet-Food Bio Super Sport Mix jest ekskluzywną mieszanką superfoodów, czyli produktów żywnościowych posiadających certyfikat ekologiczny. Żywność z kategorii super food (a do niej zalicza się tez białko z konopi które znajduję się w tym produkcie) gwarantuje najwyższą jakość i dostarczanie organizmowi niezbędnych składników odżywczych nawet w przypadku diety wegańskiej, wegetariańskiej i bezglutenowej. Jest to szczególnie ważne dla osób aktywnych, uprawiających sporty wytrzymałościowe i kulturystyczne, które muszą mieć zapewniony odpowiedni bilans energetyczny.

Co wchodzi w skład mieszanki superfoodów Diet-Food Bio Super Sport Mix?

Mieszanka superfoodów Diet-Food Bio Super Sport Mix przede wszystkim bazuje na białku konopnym – podstawowym składniku żywieniowym osób uprawiających sport i jednocześnie będących na diecie wegańskiej lub wegetariańskiej. Proteina konopna, czyli po prostu białko roślinne, świetnie zastępuje białko zwierzęce i pozwala dostarczyć organizmowi niezbędną dawkę energii oraz budować masę mięśniową.

Kolejnym składnikiem mieszanki superfoodów Diet-Food Bio Super Sport Mix jest maca, czyli roślina pochodząca z peruwiańskich Andów, wspomagająca szybszą regenerację organizmu po ciężkim wysiłku.

Guaranina, składnik guarany, odpowiada za pobudzanie mózgu i ciała do wytężonego treningu. Badania wykazały, że pod tym względem jest znacznie skuteczniejsza niż popularna kofeina. A białko konopne bardzo dobrze się przyswaja.

Wszystkie składniki wchodzące w skład tej mieszanki pochodzą z Niemiec, Peru, Chin i Brazylii. Diet-Food Bio Super Mix to produkt bezpieczny, dokładnie przebadany i sprawdzony. Produkt posiada również certyfikat rolnictwa ekologicznego.

 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Produkt może zawierać alergeny: soję, pszenicę oraz gluten.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Organiczne: białko konopne, kakao, spirulina, lucuma, maca, jagody acai, guarana.

Dlaczego superfood?

Mianem Superfood określa się żywność niezwykle bogatą w cenne dla organizmu człowieka składniki. Zawartość witamin, składników mineralnych czy antyoksydantów w tego typu produktach jest zazwyczaj kilkakrotnie wyższa niż w tych tradycyjnych. Włączając Superfood do codziennego menu wzmacniamy naszą odporność, dodajemy organizmowi energii, zmniejszamy ryzyko chorób m.in. serca, cukrzycy, nadciśnienia a także wspomagamy działanie naszego układu nerwowego.

Na miano super żywności zasłużyć mogą jedynie produkty naturalne, które nie zostały przetworzone w procesie produkcji oraz zawierają cenne, prozdrowotne składniki o udowodnionym działaniu. Są to najczęściej owoce lub warzywa pochodzące z rożnych zakątków świata, a także niektóre ryby, grzyby czy algi morskie. Nie istnieje konkretna lista Superfood’ów, wiele produktów ma swoje unikalne właściwości, dlatego najlepiej łączyć je ze sobą wprowadzając do codziennego menu tam gdzie to możliwe.

Diet-Food Kraj pochodzenia:  Polska
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni