Diet-Food bio super morning (mieszanka superfood’ów) – 300 g

Opis Produktu

Diet-Food prezentuje Bio Super Morning, czyli doskonałą mieszankę superfoodówz dodatkiem białka konopnego. To pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce kompleksowo zadbać o zdrowe odżywianie i dostarczać organizmowi niezbędnych składników odżywczych w wygodnej formie. Produkty z kategorii super food to najwyższa jakość i wszystko, co jest Ci potrzebne do prowadzenia zdrowego stylu życia. Sprawdź, jaką mieszankę zastosował niemiecki producent.

Jakie produkty wchodzą w skład Diet-Food Bio Super Morning?

Diet-Food Bio Super Morning to produkt z dodatkiem białka konopnego, czyli w 100% naturalny miks produktów organicznych. Mieszankę tworzą wyłącznie składniki posiadające certyfikat rolnictwa ekologicznego, a więc spełniające wyśrubowane normy jakości. W miksie znajdziemy:

- Odżywcze Białko z konopi

- Pobudzające kakao, które doda Ci pozytywnej energii od samego rana

- Spirulinę, czyli naturalne źródło wielu minerałów i witamin z grupy

- Jagody acai – bogactwo kwasów Omega-3, Omega-6 i Omega

- Maca, czyli andyjska roślina o działaniu pobudzającym, redukująca zmęczenie fizyczne i psychiczne


Wszystkie produkty pochodzą z krajów, w których są oryginalnie uprawiane, a więc z Peru, Niemiec, Chin i Brazylii. Wybierając tę mieszankę masz gwarancję jej oryginalności i doskonałego wsparcia organizmu, szczególnie w okresie osłabienia i braku motywacji do działania. Diet-Food Bio Super Morning pomoże Ci osiągnąć wyższy komfort życia i da wiele satysfakcji z jedzenia tego, co najlepsze dla Twojego zdrowia. 

 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Produkt może zawierać alergeny: soję, pszenicę oraz gluten.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Organiczne: kakao, spirulina, białko konopne, lucuma, maca, acai.

Dlaczego superfood?

Mianem Superfood określa się żywność niezwykle bogatą w cenne dla organizmu człowieka składniki. Zawartość witamin, składników mineralnych czy antyoksydantów w tego typu produktach jest zazwyczaj kilkakrotnie wyższa niż w tych tradycyjnych. Włączając Superfood do codziennego menu wzmacniamy naszą odporność, dodajemy organizmowi energii, zmniejszamy ryzyko chorób m.in. serca, cukrzycy, nadciśnienia a także wspomagamy działanie naszego układu nerwowego.

Na miano super żywności zasłużyć mogą jedynie produkty naturalne, które nie zostały przetworzone w procesie produkcji oraz zawierają cenne, prozdrowotne składniki o udowodnionym działaniu. Są to najczęściej owoce lub warzywa pochodzące z rożnych zakątków świata, a także niektóre ryby, grzyby czy algi morskie. Nie istnieje konkretna lista Superfood’ów, wiele produktów ma swoje unikalne właściwości, dlatego najlepiej łączyć je ze sobą wprowadzając do codziennego menu tam gdzie to możliwe.

Diet-Food Kraj pochodzenia:  Polska
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni