Chronic Ice Tea herbata z ekstraktem z kwiatów konopi i zielonej herbaty – 250 ml

Opis Produktu

Herbata konopna Chronic Ice Tea to połączenie zielonej herbaty i ekstraktu z kwiatów konopi siewnej. Ten napój konopny robi zawrotną karierę na rynku, ponieważ daje użytkownikom fantastyczne wrażenia smakowe, a w dodatku pozytywnie wpływa na kondycję organizmu. Jego niewątpliwym atutem jest idealnie czysty, pozbawiony chemii skład, który gwarantuje użytkownikom pełne bezpieczeństwo.

Pochodzenie herbaty konopnej Chronic Ice Tea

Herbata konopna Chronic Ice Tea jest produktem w 100% naturalnym, którego ojczyzną jest Szwajcaria. To właśnie w Alpach Szwajcarskich uprawiane są konopie włókniste stanowiące główny składnik tego produktu. Warunki uprawy są w pełni ekologiczne, można wręcz określić je mianem holistycznych. Rośliny nie mają kontaktu z chemicznymi środkami ochrony czy syntetycznymi nawozami. Rosną tak jak chcą, a raczej jak chciała natura. Idealnie czyste powietrze i przyjazny klimat gwarantują idealne właściwości konopi i doskonały skład końcowego produktu.

Ta napój z dodatkiem konopi jest naturalnym źródłem wielu cennych składników, jak kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, aminokwasy, witaminy i minerały. Produkt nie zawiera natomiast żadnych substancji psychoaktywnych, nie wywołuje więc nieprzewidzianych i niepożądanych reakcji, nie odurza, nie uzależnia. Daje po prostu dużo radości i życiowej satysfakcji, przy okazji zapewniając nieskrępowany relaks. Dodajmy, że herbata konopna Chronic Ice Tea jest całkowicie pozbawiona sztucznych substancji słodzących i konserwantów.

Nasz sklep konopny rekomenduje ten produkt najbardziej wymagającym użytkownikom. Gwarantujemy jego oryginalność. 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Water, Swiss hemp syrup 4.9%, sugar, acids: lemon acid,green tea extracts 0.6g/l, antioxidants: ascorbic, natural flavouring, blacktea extracts 0.2 g/l, Swiss hemp extracts 0.024 g/l.

ChronicICE Kraj pochodzenia:  Szwajcaria
Pojemność: 250 ml
Produkt na zamówienie