Cannaderm zestaw z konopi: ból mięśni, żylaki nóg

Opis Produktu

Konopny.pl prezentuje zestaw z konopi Cannaderm na ból mięśni i żylaki nóg. To kompleksowa terapia oparta na naturalnych kosmetykach konopnych o szerokim spektrum działania. Renomowany producent gwarantuje czystość produktów i pełne bezpieczeństwo ich stosowania. Jeśli cenisz sobie naturalne metody terapeutyczne, to tego zestawu nie może zabraknąć w Twojej łazience!

Konopny żel rozgrzewający na bóle mięśni i stawów Thermolka Extra – 150 ml

Thermolka Extra jest doskonale znanym, sprawdzonym przez tysiące użytkowników produktem do stosowania miejscowego. Ten żel z konopi działa rozgrzewająco, a dzięki zwiększonej zawartości konopi (6% oleju konopnego + 10% ekstraktu z konopi) jest o wiele skuteczniejszy od swojej bazowej wersji.

Regularne stosowanie żelu konopnego Thermolka Extra wyraźnie zmniejsza dolegliwości bólowe, szczególnie pleców, krzyża, stawu kolanowego i łokciowego. To świetny wybór na stłuczenia, naciągnięcia, różnego rodzaju kontuzje powstałe podczas uprawiania sportu, zakwasy, a także rwę kulszową.

Pamiętaj, aby nie stosować żelu na błony śluzowe, uszkodzoną skórę i w okolicach oczu. Ten produkt konopny nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3. roku życia oraz dla osób wrażliwych na zawarte w nim substancje czynne: olej konopny, jodłę syberyjską, kasztan, kamforę i kapsaicynę z papryki chili.

Konopny żel chłodzący na bóle mięśni i stawów Mentholka – 200 ml

Znakomity wybór w przypadku bólów kręgosłupa, stawów oraz mięśni. Ten żel konopny świetnie sprawdzi się u osób chorujących na reumatyzm oraz artretyzm. Cenią go sportowcy, osoby aktywne fizycznie, seniorzy. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3. roku życia oraz dla osób nadwrażliwych na działanie substancji czynnych: oleju konopnego jodły syberyjskiej, kasztanowca, żywokostu, arniki, mentolu i kamfory. Kosmetyk zawiera 4% stężenie oleju konopnego. Przyjemnie chłodzi bolące miejsce i łagodzi dolegliwości.

Konopny żel na obrzęki i żylaki nóg Venosil – 100 ml

Borykasz się z problemem ciężkich nóg? Masz stojącą pracę, biegasz, dużo spacerujesz, masz nadwagę i czujesz, że Twoje nogi mają już dość? Sięgnij po ten żel z ekstraktem konopnym, który jest bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży. To w 100% naturalny produkt, zawierający olej konopny (8%), jodłę syberyjską, żywokost, arnikę, koper włoski, rzepik, miętę pieprzową oraz aksamitkę wzniesioną. Ma działanie znieczulające i przeciwzapalne.

Wszystkie produkty wchodzące w skład zestawu z konopi Cannaderm na bóle mięśni i żylaki nóg, zostały stworzone wyłącznie z użyciem naturalnych składników. Są w 100% bezpieczne dla zdrowia, przebadane, nie zawierają metali ciężkich, detergentów, chemii, glutenu. Nie były testowane na zwierzętach. 

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • Nie zamrażać.
Cannaderm Kraj pochodzenia:  Czechy
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni