Cannabis Essentials konopny olejek eteryczny – 10 ml

Opis Produktu

Eteryczny olejek konopny Cannabis essentials to nasza propozycja dla osób, które uwielbiają aromaterapię lub dopiero chcą jej spróbować. Ten naturalny olejek z konopi oferuje bogactwo terpenów, czyli związków zapachowych o potwierdzonych właściwościach terapeutycznych i prozdrowotnych. Idealny wybór na romantyczny wieczór we dwoje, ale też na indywidualną sesję relaksacyjną.

Cechy eterycznego olejku konopnego Cannabis essentials

Prezentowany olejek konopny do aromaterapii jest produktem w 100% naturalnym, pozyskiwanym z kwiatostanów uprawianych w Polsce konopi siewnych – roślin słynących z dobroczynnych składników, takich jak fitokannabinoidy, flawonoidy oraz terpeny, które w tym olejku grają pierwsze skrzypce.

Olejek eteryczny Cannabis essentials zawiera łącznie aż 140 terpenów, dzięki czemu jego profil zapachowy jest bardzo złożony, intrygujący, a tym samym ma jeszcze większy potencjał terapeutyczny. Wdychanie składników odżywczych zawartych w olejku konopnym jest bardzo skuteczną metodą relaksacyjną. Olejek można również stosować bezpośrednio na skórę, dodawać go do kąpieli czy używać podczas masażu, sesji w saunie itp.

Ten markowy olejek konopny do aromaterapii wykazuje działanie uspokajające, ale jednocześnie nie odurza, nie uzależnia, nie zmienia zachowania zwierzęcia i jest w pełni bezpieczny dla zdrowia Twojego pupila. To naturalne wsparcie terapii i sposób na dostarczenie zwierzakowi bardzo cennych składników zawartych w konopiach siewnych.

Oryginalny olejek kupisz w naszym sklepie konopnym w atrakcyjnej cenie i z gwarancją szybkiej dostawy.

  • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Cannabis originals Kraj pochodzenia:  Polska
Pojemność: 10 ml
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni