Cannabigold herbata z konopi – 20 saszetek

Opis Produktu

Herbata konopna CannabiGold to bardzo wygodny i przyjemny sposób na to, aby jeszcze pełniej wykorzystywać terapeutyczny potencjał konopi włóknistych. Ten w pełni naturalny produkt może zastąpić zwykłą, czarną herbatę czy nawet kawę, co przyniesie wymierne korzyści dla organizmu.

Jak stosować herbatę konopną CannabiGold?

Ta herbata z konopi jest bardzo łatwa w zaparzaniu, ponieważ producent dostarcza ją w wygodnych saszetkach (20 sztuk w opakowaniu). Saszetkę wystarczy wrzucić do kubka lub szklanki i zalać około 250 ml gorącej wody. Gotowe!

W saszetkach znajduje się wyłącznie naturalny susz konopny, na który składają się liście oraz kwiatostany konopi włóknistych. Rośliny pochodzą z certyfikowanych, ekologicznych upraw, gdzie nie miały kontaktu z chemicznymi środkami ochrony i syntetycznymi nawozami, natomiast ich zbiór odbywa się wyłącznie ręcznie. To gwarantuje najwyższą jakość surowca, a tym samym pełne bezpieczeństwo konsumentów.

Prezentowaną herbatę konopną szczególnie możemy polecić osobom, które preferują organiczną kuchnię, a w swojej diecie stosują wyłącznie produkty pochodzenia roślinnego. Taka herbatka z konopi świetnie zastępuje kawę, dodając energii i kojąc nerwy.

Legalny produkt konopny

Herbata konopna CannabiGold jest w 100% legalna na terytorium Polski i całej Unii Europejskiej. Produkt ten nie wykazuje działania psychoaktywnego, nie uzależnia, nie wpływa na percepcję czy trzeźwość myślenia. Został dokładnie przebadany pod kątem czystości, nie zawiera więc żadnych substancji, które mogłyby w jakikolwiek sposób zagrozić Twojemu zdrowiu. To sama natura! 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Suszone kwiaty i liście konopi siewnych Cannabis sativa L.

CannabiGold Kraj pochodzenia:  Polska
Produkt na zamówienie