Canna Bi napój energetyczny o smaku konopi – 250 ml

Opis Produktu

Napój energetyczny z konopi Canna Bi to świetnie znana marka na rynku produktów żywnościowych na bazie ekstraktu z konopi. Ta orzeźwiająca rewelacja prosto z Włoch ma szerokie zastosowanie. Przede wszystkim napój z konopi jest naturalnym wsparciem dla osób szukających życiowej energii i radości. W odróżnieniu od większości chemicznych napojów energetycznych nie robi spustoszenia w organizmie i jest w pełni bezpieczny.

Czym wyróżnia się napój energetyczny z konopi Canna Bi?

Canna Bi to konopny napój energetyczny włoskiego producenta cieszącego się zaufaniem użytkowników na całym świecie. Ten energetyczny napój z konopi jest bardzo chwalony za idealnie czysty skład i szerokie zastosowanie. Sam producent poleca go przede wszystkim osobom mającym trudności z koncentracją, narzekającym na okresowe i przedłużające się spadki energii oraz gubiącym radość życia. Ten w 100% naturalny napój z konopi daje solidnego kopa do działania i pozwala uwolnić drzemiącą w Tobie kreatywność.

Napój energetyczny z konopi Canna Bi to produkt stworzony z doskonałej jakości surowców. Wykorzystane konopie pochodzą z ekologicznych pól uprawnych we Włoszech, gdzie nie stosuje się żadnych nawozów syntetycznych i chemicznych środków ochrony. Dzięki temu użytkownicy nie muszą się martwić żadnymi efektami psychoaktywnymi czy skutkami ubocznymi.

Ten świetny produkt z konopi możesz pić każdego dnia i cieszyć się kontrolowanym przypływem energii lub zaserwować go znajomym podczas imprezy, np. jako dodatek do koktajlu. Będą zachwyceni!

Nasz sklep konopny poleca ten produkt z uwagi na jego najwyższą jakość i renomę producenta. Gwarantujemy oryginalność produktu.

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Woda gazowana, cukier, regulator kwasowości E330, E331, tauryna (0,4%), kofeina (0,032%), glukoronolakton (0,023%), inozytol (0,02%), aromaty, witaminy (B3, B5, B6, B12). 
Canna Bi Kraj pochodzenia:  Włochy
Pojemność: 250 ml
Produkt na zamówienie