Annabis Orcann płyn do płukania jamy ustnej z konopi

Opis Produktu

Konopny płyn do płukania jamy ustnej Orcann Annabis znakomicie uzupełni Twoją codzienną higienę i zapewni Ci świeży oddech w każdej sytuacji. Wygodny w stosowaniu, bezpieczny dla skóry i organizmu, dobry także w przypadku noszenia aparatów zębowych i protez. Ten płyn do ust z konopi jest szczególnie polecany osobom chcącym zadbać o zdrowie dziąseł i dokładne oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych.

Ziołowy skład konopnego płynu do płukania jamy ustnej Orcann od Annabis

Konopny płyn do płukania jamy ustnej Orcann Annabis jest produktem w pełni naturalnym. W jego składzie znajdziemy cenne wyciągi roślinne: olej z bergamotki (działanie tonizujące i dezynfekujące), olej z mięty pieprzowej (zapewnia przyjemnie uczucie chłodu i świeżości), olej z szałwii lekarskiej (działanie przeciwzapalne) i wyciąg ze stewii rebaudiana (właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i ochrona przed próchnicą). Konopny płyn do ust Orcann spełnia rygorystyczne normy dla kosmetyków ekologicznych.

Prezentowany kosmetyk z konopi może być stosowany codziennie, zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Nie wywołuje żadnych niepożądanych efektów, nie odurza i nie ma działania psychoaktywnego.

Efektem zastosowania konopnego płynu do płukania jamy ustnej jest natychmiastowe odświeżenie oddechu, które utrzymuje się przez długi czas. Płyn można też stosować miejscowo po uprzednim rozcieńczeniu – wystarczy nasączyć tampon lub wacik i przyłożyć do bolącego miejsca: afty, przecięcia, krostki lub spuchniętego dziąsła.

Oferowany kosmetyk jest produktem oryginalnym i pochodzącym z legalnej dystrybucji. Kupując w naszym sklepie konopnym masz gwarancję zadowolenia i bezpieczeństwa! 

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Przed zastosowaniem wstrząsnąć.
 • Produkt jest w 100% legalny w Polsce, lecz jego spożycie jest możliwe tylko w kraju jego produkcji.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • Nie zamrażać.
Cannabis Sativa Seed Extract, Alcohol Denat., Aqua, Mentha Piperita Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Salvia Officinalis Oil, Stevia Rebaudiana Extract.

Know-how

Annabis opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu właściwości konopi i innych naturalnych związków w nich występujących. Konopia ma istotne działanie, które działa przeciwzapalnie, gojąco, przeciwbólowo, przeciwbakteryjnie i przeciwirusowo. Pomaga efektywnie przy stosowaniu miejscowym w postaci maści etc. Dzięki czemu przynosi ulgę i szybkie gojenie przy powszechnych problemach zdrowotnych. Certyfikowane odmiany konopi przemysłowych, których Annabis używa do produkcji kosmetyków, nie posiadają działania psychoaktywnego. Ich produkty są całkowicie bezpieczne i nie ma potrzeby martwić się o nadużywanie substancji psychoaktywnych, ani z tym związanych konsekwencji zdrowotnych.

Annabis Kraj pochodzenia:  Czechy
Wybierz Pojemność:
Sztuk:
Cena od: 24,00 44,00 
Cena: