Annabis maść konopna – 300 ml

Opis Produktu

Maść konopna Annabis jest świetnym wyborem dla osób uprawiających sport, cierpiących na schorzenia reumatoidalne, przemęczonych, kontuzjowanych, przechodzących rehabilitację i szukających naturalnego wsparcia w walce o odzyskanie pełnej sprawności. Ta fantastyczna maść konopna silne właściwości terapeutyczne. Łagodzi ból, kompleksowo pielęgnuje skórę, chroni ją przed przesuszeniem i uspokaja umysł, umożliwiając Ci osiągnięcie stanu pełnego relaksu.

Czysty skład maści konopnej marki Annabis

Prezentowana maść konopna Annabis jest w pełni bezpieczny dla skóry i całego organizmu, ponieważ nie zawiera żadnych chemicznych dodatków i został dokładnie przebadany dermatologicznie. W jego składzie znajdują się wyłącznie naturalne substancje pochodzenia roślinnego: kamfora, olej kajeputowy, tymianek i wyciąg z macierzanki. Bazowym produktem jest natomiast olej z nasion konopi, pozyskiwany z najwyższej jakości konopi siewnych, uprawianych w sposób ekologiczny i bez dodatku chemii.

Maść z olejem konopnym ma silne właściwości nawilżające, antyseptyczne i przeciwzapalne. Przyspiesza gojenie ran, stymuluje skórę do regeneracji, odżywia i łagodzi dolegliwości bólowe mięśni, stawów oraz ścięgien. Idealnie sprawdza się podczas masażu całego ciała. Zastosowana przed treningiem rozgrzeje mięśnie i przygotuje je do wysiłku, co zminimalizuje ryzyko kontuzji.

Regularne stosowanie tej maści z konopi likwiduje uczucie napięcia i sztywności ciała, redukuje stres i usprawnia pracę stawów. Produkt jest szczególnie polecany osobom aktywnym i starszym. Kosmetyk można stosować codziennie – nie powoduje on efektów psychoaktywnych i nie odurza.

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • Nie zamrażać.
Aqua, Glycerin, Cannabis Sativa Seed Oil, Alcohol Denat., Camphor, Carbomer, Triethanolamine, Phenylpropanol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil, Styrax Tonkinensis Resin Extract, Thymus Vulgaris Oil.

Know-how

Annabis opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu właściwości konopi i innych naturalnych związków w nich występujących. Konopia ma istotne działanie, które działa przeciwzapalnie, gojąco, przeciwbólowo, przeciwbakteryjnie i przeciwirusowo. Pomaga efektywnie przy stosowaniu miejscowym w postaci maści etc. Dzięki czemu przynosi ulgę i szybkie gojenie przy powszechnych problemach zdrowotnych. Certyfikowane odmiany konopi przemysłowych, których Annabis używa do produkcji kosmetyków, nie posiadają działania psychoaktywnego. Ich produkty są całkowicie bezpieczne i nie ma potrzeby martwić się o nadużywanie substancji psychoaktywnych, ani z tym związanych konsekwencji zdrowotnych.

Annabis Kraj pochodzenia:  Czechy
Pojemność: 300 ml
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni