Annabis Dolorcann konopna maść do masażu

Opis Produktu

Renomowany sklepKonopny.pl przedstawia doskonałej jakości konopną maść do masażu DOLORCANNAnnabis, jednego z największych producentów kosmetyków z olejem konopnymna rynku. Ten produkt jest idealnym uzupełnieniem masażu relaksacyjnego.Świetnie sprawdza się w dolegliwościach bólowych mięśni, stawów, ścięgien ipleców. Może być stosowany wieczorem po ciężkim dniu lub bezpośrednio potreningu, łagodząc skutki wysiłku fizycznego. Prezentowana maść z konopidoskonale nawilża skórę, regeneruje ją i chroni przed podrażnieniami.

Szerokie zastosowanie konopnej maści domasażu DOLORCANN marki Annabis

Ta maść konopna Dolorcann jest szczególnie polecany osobomcierpiącym z powodu bólów stawów, mięśni, ścięgien i pleców, chorującym nareumatyzm, aktywnym fizycznie i starszym. Konopna maść do masażu DOLORCANNAnnabis wykazuje szerokie zastosowanie terapeutyczne i oczywiściekosmetyczne. Nadaje się do pielęgnacji ciała po operacjach, urazach, w trakcierehabilitacji. Nie ma negatywnego wpływu na działanie leków.

Prezentowana maśćkonopna do masażu jest z dodatkiem oleju z eukaliptusa, olejku goździkowegoi olejku z rozmarynu i jest produktem w 100% naturalnym, ziołowym, pozbawionymjakichkolwiek dodatków chemicznych. Środek wykazuje silne działaniepielęgnacyjne, nawilżające, przeciwzapalne oraz rozgrzewające. Może byćstosowany przez osoby dorosłe w każdym wieku, które chcą zadbać o kompleksowąregenerację skóry oraz zapewnić ulgę obolałemu ciału.

Konopna maść do masażu DOLORCANN łatwo się wchłania,nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, jest bardzo wydajna. Wykazujedługotrwałe działanie, ale nie odurza i nie powoduje efektów psychoaktywnych. 

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Tylko do użytku zewnętrznego.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • Nie zamrażać.
Petrolatum, Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil.

Know-how

Annabis opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu leczniczych właściwości konopi i innych naturalnych substancji. Konopia ma istotne działanie, które działa przeciwzapalnie, gojąco, przeciwbólowo, przeciwbakteryjnie i przeciwirusowo. Pomaga efektywnie nie tylko w przypadku poważnych chorób, a zwłaszcza przy stosowaniu miejscowym w postaci maści etc. Dzięki czemu przynosi ulgę i szybkie gojenie przy powszechnych problemach zdrowotnych. Szczególnie pomaga w leczeniu chorób cywilizacyjnych oraz chorób związanych ze starzeniem. Certyfikowane odmiany konopi przemysłowych, których Annabis używa do produkcji kosmetyków, nie posiadają działania psychoaktywnego. Ich produkty są całkowicie bezpieczne i nie ma potrzeby martwić się o nadużywanie substancji psychoaktywnych, ani z tym związanych konsekwencji zdrowotnych.

Annabis Kraj pochodzenia:  Czechy

Brak produktu