Annabis Bodycann regenerujący żel pod prysznic z konopi – 250 ml

Opis Produktu

Regenerujący konopny żel pod prysznic Bodycann Annabis zapewni Ci prawidłową pielęgnację całego ciała i zagwarantuje szybkie pozbycie się typowych dolegliwości skórnych, jak egzemy, atopie i podrażnienia. Ten naturalny konopny żel pod prysznic nie uczula, nie ma działania psychoaktywnego i nie odurza. Może być stosowany codziennie, jako uzupełnienie pielęgnacji skóry wrażliwej i problematycznej. Przekonaj się o jego skuteczności!

Łagodne działanie regenerującego konopnego żelu pod prysznic Bodycann od Annabis

Prezentowany produkt powstał na bazie oleju konopnego – znakomitego kosmetyku pozyskiwanego z konopi siewnych. Jest on źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, a także aminokwasów i witamin. Ma właściwości nawilżające, przeciwzapalne i odżywcze, dlatego jego obecność w kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji skóry problematycznej, jest jak najbardziej uzasadnione.

Poza tym żel pod prysznic z konopi zawiera: oD-pathenol, drzewo sandałowe i ekstrakt z aż 19 ziół. Regenerujący konopny żel pod prysznic Bodycann Annabis nie tylko pielęgnuje i oczyszcza skórę, ale także przynosi jej ulgę w stanach zapalnych, przyspiesza regenerację naskórka i pomaga w odbudowie naturalnej warstwy lipidowej.

Stosowanie tego konopnego żelu pod prysznic jest bardzo przyjemne. Po kontakcie z wodą tworzy się delikatny żel, który łatwo rozprowadza się po skórze. Po kąpieli od razu poczujesz uczucie miękkości i dogłębnego nawilżenia, które utrzyma się jeszcze długo po wyjściu spod prysznica. Produkt nie zawiera żadnych substancji chemicznych, jak detergenty, parabeny i silikony. Jest bezpieczny dla skóry i całego organizmu.

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • Nie zamrażać.
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Stearate, Sodium Cocoamphoacetate, Disodium Cocoyl Glutamate, Panthenol, Cannabis Sativa Seed Oil, Taraxacum Officinale Extract, Veronica Officinalis Extract, Calendula Officinalis Extract, Euphrasia Officinalis Extract, Achillea Millefolium Extract, Aquisetum Arvense Extract, Viola Tricolor Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Malva Mauritiana Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Tilia Euchlora Extract, Lavandula Angustifolia Extract, Sambucus Nigra Extract, Arnica Montana Extract, Mentha Spicata Herb Extract, Bellis Perennis Extract, Lamium Album Extract, Potentilla Anserina Extract, Linaria Vulgaris Extract, Amyris Balsamifera Bark Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Cedrus Atlantica Wood Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Lactic Acid, Linalool.

Know-how

Annabis opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu właściwości konopi i innych naturalnych związków w nich występujących. Konopia ma istotne działanie, które działa przeciwzapalnie, gojąco, przeciwbólowo, przeciwbakteryjnie i przeciwirusowo. Pomaga efektywnie przy stosowaniu miejscowym w postaci maści etc. Dzięki czemu przynosi ulgę i szybkie gojenie przy powszechnych problemach zdrowotnych. Certyfikowane odmiany konopi przemysłowych, których Annabis używa do produkcji kosmetyków, nie posiadają działania psychoaktywnego. Ich produkty są całkowicie bezpieczne i nie ma potrzeby martwić się o nadużywanie substancji psychoaktywnych, ani z tym związanych konsekwencji zdrowotnych.

Annabis Kraj pochodzenia:  Czechy
Pojemność: 250 ml
Dostępny w 3 dni