Annabis Balcann konopny żel kora dębu z srebrem koloidalnym – 75 ml

Opis Produktu

Konopny żel z korą dębu i srebrem koloidalnym Balcann Annabis to specjalny środek kosmetyczny przeznaczony do pielęgnacji najbardziej wymagającej skóry. Likwiduje świąd, zaczerwienienia, podrażnienia, egzemy, atopię, jest bardzo skuteczny w nawilżaniu i zabezpieczaniu skóry łuszczycowej. Szczególnie polecamy go do pielęgnacji gojących się miejsc po hemoroidach i pęknięciach. To świetny żel konopny z korą dębu do skóry suchej i wrażliwej!

Jakie działanie wykazuje konopny żel z korą dębu i srebrem koloidalnym Balcann marki Annabis

Prezentowany żel konopny został wzbogacony o korę dębu i srebro koloidalne, czyli składniki wykazujące działanie antybakteryjne, nawilżające, odświeżające, antyseptyczne i przyspieszające gojenie. Dlatego ten żel z olejem konopnym dobrze nadaje się do regularnej pielęgnacji skóry zniszczonej, dotkniętej różnymi schorzeniami oraz przechodzącej rekonwalescencję po przebytych hemoroidach.

Konopny żel z korą dębu i srebrem koloidalnym Balcann marki Annabis ma przyjemną konsystencję i bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawiając tłustych osadów. Żel jest na tyle delikatny, że można go stosować nawet kilka razy dziennie, w zależności od potrzeb Twojej skóry. W jego składzie znajdują się także aloes zwyczajny, rokitnik zwyczajny, myszopłoch kolczasty, oczar wirginijski, D-pathenol, kasztanowiec zwyczajny i miłorząb dwuklapowy.

Produkt jest w 100% naturalny i bezpieczny dla skóry. Przyspiesza jej regenerację, łagodzi dolegliwości bólowe, świetnie nawilża i przynosi uczucie ulgi. Może być stosowany przez osoby w każdym wieku. Nie zawiera silikonów, parabenów i substancji drażniących. Konopny żel z srebrem koloidalnym nie odurza i nie wywołuje efektów psychoaktywnych. 

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • Nie zamrażać.
Aqua, Propylene Glycol, Quercus Robur Bark Extract, Glycerin, Cannabis Sativa Seed Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Cannabis Sativa Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Panthenol, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Alcohol Denat., Carbomer, Triethanolamine, Aesculus Hippocastanum Fruit Extract, Allantoin, Bisabolol, Diosmine, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Hesperidin, Chamomilla Recutita Flower Oil, Colloidal Silver.

Know-how

Annabis opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu właściwości konopi i innych naturalnych związków w nich występujących. Konopia ma istotne działanie, które działa przeciwzapalnie, gojąco, przeciwbólowo, przeciwbakteryjnie i przeciwirusowo. Pomaga efektywnie przy stosowaniu miejscowym w postaci maści etc. Dzięki czemu przynosi ulgę i szybkie gojenie przy powszechnych problemach zdrowotnych. Certyfikowane odmiany konopi przemysłowych, których Annabis używa do produkcji kosmetyków, nie posiadają działania psychoaktywnego. Ich produkty są całkowicie bezpieczne i nie ma potrzeby martwić się o nadużywanie substancji psychoaktywnych, ani z tym związanych konsekwencji zdrowotnych.

Annabis Kraj pochodzenia:  Czechy
Pojemność: 75 ml
Dostępny w 3 dni