Annabis Arthrocann konopny żel rozgrzewający ze srebrem koloidalnym – 75 ml

Opis Produktu

Konopny żel rozgrzewający ze srebrem koloidalnym Arthrocann Annabis przynosi natychmiastową ulgę w stanach zapalnych mięśni i stawów, a także skóry. Szczególnie dobrze radzi sobie z dolegliwościami bólowymi i ograniczoną ruchowością, czyli typowymi objawami schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Jest przeznaczony dla osób starszych, uprawiających sport i przemęczonych. Doskonale sprawdza się podczas masażu całego ciała, ale może być także stosowany miejscowo.

Jak działa konopny żel rozgrzewający ze srebrem koloidalnym Annabis Arthrocann?

Ten rozgrzewający żel z konopi ma bardzo szerokie zastosowanie pielęgnacyjne i terapeutyczne. Jest pomocny przy dolegliwościach bólowych. Jego naturalnym przeznaczeniem jest łagodzenie napięcia mięśniowego i stawowego, działanie przeciwzapalne w przypadkach zwichnięć i naderwań, a także przynoszenie ulgi przy ogólnym zmęczeniu organizmu.

Prezentowany żel konopny wyróżnia się w 100% naturalnym składem. Znajdziemy w nim wyciąg z kasztanowca końskiego (działanie przeciwzapalne), wyciąg z żywokostu lekarskiego (łagodzenie bólu), wyciąg z macierzanki tymianku (działanie antybakteryjne, rozkurczowe i antyseptyczne) oraz srebro koloidalne (działa jak naturalny antybiotyk, zwalcza grzyby, wirusy i bakterie).

Konopny żel rozgrzewający ze srebrem koloidalnym Arthrocann Annabis doskonale się wchłania i łatwo rozprowadza. Nie pozostawia tłustych śladów na skórze i ubraniach, dlatego może być dyskretnie stosowany w dowolnych sytuacjach.

Konopny żel do ciała nie wykazuje żadnego działania psychoaktywnego – uspokaja, ale nie odurza. Jest przeznaczony dla osób dorosłych w każdym wieku. Nie zawiera chemicznych dodatków i substancji uczulających – został przebadany dermatologicznie.

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Nie stosować na twarz, okolice oczu, ust, błony śluzowe oraz uszkodzoną skórę! Po zastosowaniu umyć ręce.
 • Nie należy stosować u osób z nadwrażliwością na zawarte substancje czynne.
 • Nie stosować u dzieci poniżej 3 lat.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • Nie zamrażać.
Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Cannabis Sativa Seed Extract, Camphor, Propylene Glycol, Boswellia Serrata Resin Extract, Cannabis Sativa Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Aesculus Hippocastanum Fruit Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Carbomer, Triethanolamine, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil, Styrax Tonkinensis Resin Extract, Thymus Vulgaris Oil, Colloidal Silver.

Know-how

Annabis opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu właściwości konopi i innych naturalnych związków w nich występujących. Konopia ma istotne działanie, które działa przeciwzapalnie, gojąco, przeciwbólowo, przeciwbakteryjnie i przeciwirusowo. Pomaga efektywnie przy stosowaniu miejscowym w postaci maści etc. Dzięki czemu przynosi ulgę i szybkie gojenie przy powszechnych problemach zdrowotnych. Certyfikowane odmiany konopi przemysłowych, których Annabis używa do produkcji kosmetyków, nie posiadają działania psychoaktywnego. Ich produkty są całkowicie bezpieczne i nie ma potrzeby martwić się o nadużywanie substancji psychoaktywnych, ani z tym związanych konsekwencji zdrowotnych.

Annabis Kraj pochodzenia:  Czechy
Pojemność: 75 ml
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni