Zero-Bock napój energetyczny z ekstraktem z kwiatów konopi – 250 ml

Opis Produktu

Zero-Bock napój energetyczny z konopi to sama natura zamknięta w wygodnym opakowaniu o pojemności 250 ml. Renomowany niemiecki producent z Mainz zaoferował użytkownikom coś, na co długo czekaliśmy: zero skutków ubocznych, pyszny smak i gwarancję bezpieczeństwa. Przeczytaj, dlaczego to najlepszy wybór dla Ciebie!

Jak powstaje napój energetyczny z konopi Zero-Bock?

Naturalny napój energetyczny z konopi Zero-Bock co pewnie Cię nie zdziwi, powstaje z najwyższej jakości ekstraktu z kwiatów konopi siewnej. Niemiecki producent poszedł na przekór obowiązującym trendom i nie stworzył napoju pobudzającego, ale za to uspokajający. Ten napój konopny idealnie wpisuje się w trend reprezentowany przez postawę SLOW, czyli życia na zwolnionych obrotach. Jak wiadomo – im wolniej idziesz, tym więcej zobaczysz.

Zero-Bock, jak przystało na napój energetyczny z czystych konopi, nie zawiera żadnych substancji chemicznych. Jest to produkt w 100% bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Nie musisz się obawiać żadnych skutków ubocznych, efektów psychoaktywnych czy uzależnienia. To sama natura, a jej zdecydowanie warto zaufać.

Nasz sklep konopny poleca ten zdrowy napój z konopi wszystkim, którzy czują potrzebują się odstresować. Nie chcą już tak gonić za czymś, czego nawet nie potrafią nazwać. Wolą cieszyć się chwilami odpoczynku, lepiej dostrzegać kolory świata i skupić się na tym, co jest dla nich naprawdę ważne. Zero-Bock to gwarantuje. Dodatkowym atutem jest pyszny owocowy smak. Napój nie zawiera ani grama alkoholu! 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Wasser, Fruchtsaft ( 24%) aus Fruchtsaftkonzentraten (Holunderbeere, Heidelbeere, Limette), zucker Kohlensäure, Aroma, Hanfblütenextrakt (0,004%).

Zero-Bock Kraj pochodzenia:  Niemcy
Pojemność: 250 ml
Produkt na zamówienie