Kombinat Konopny zioła na dobry nastrój – 60 kaps.

Opis Produktu

Prezentujemy zioła na dobry nastrój od Konopny Kombinat, czyli doskonałą propozycję dla tych, którzy są znerwicowani, mają problem z utrzymaniem stabilności emocjonalnej, przeżywają trudny czas w życiu. Ten w 100% naturalny produkt konopny będzie Twoim pierwszym wsparciem w walce ze stresem!

Co warto wiedzieć o ziołach na dobry nastrój od Konopny Kombinat?

Te zioła z konopi siewnej zostały pozyskane ze starannie wyselekcjonowanych roślin o wysokim stężeniu cennych dla ludzkiego organizmu kannabinoidów. Produkt ma dopuszczalne prawnie stężenie THC, dlatego nie odurza, nie zmienia zachowania, a tym bardziej nie uzależnia. Jak zatem działa?

Kompleks fitokannabinoidów oddziałuje na ludzki układ nerwowy, poprawiając jego funkcjonowanie i wykazując właściwości neuroprotekcyjne. Dzięki temu dużo łatwiej zapanujesz nad emocjami, także w sytuacjach silnie stresowych. Zioło ułatwia odzyskanie równowagi emocjonalnej, poprawia nastrój, jednocześnie nie mając działania psychoaktywnego i nie wywołujących innych niepożądanych reakcji organizmu.

Poza ziołem konopi kapsułki na dobry nastrój od Konopny Kombinat zawierają także melisę lekarską oraz kozłek lekarski. Połączenie potencjału tych trzech ziół dało znakomity efekt w postaci produktu konopnego o szerokim zastosowaniu w przypadkach różnorakich zaburzeń emocjonalnych. Roślinna kapsułka jest wygodna w stosowaniu, łatwa w połknięciu i w pełni bezpieczna dla organizmu – szybko rozpuszcza się w żołądku. To także bardzo dyskretny sposób przyjmowania produktu konopnego.

  • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
  • Kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią, powinny przed zastosowaniem skonsultować się z lekarzem.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Konopie włókniste (Cannabis sativa), oliwa z oliwek, korzeń kozłka lekarskiego (Radix valerianae), liść melisy (Melissae folium), kapsułka (celuloza roślinna HPMC).

Kombinat Konopny Kraj pochodzenia:  Polska
Dostępny w 3 dni