Kombinat Konopny konopie dekarboksylowane 2% CBD

Opis Produktu

Konopie dekarboksylowane ~2% kannabinoidów CBD/CBDa od Konopny Kombinat to doskonała propozycja dla producentów szukających najwyższej jakości półproduktów konopnych.

Dlaczego warto wybrać konopie dekarboksylowane ~2% kannabinoidów CBD/CBDa od Konopny Kombinat?

Przede wszystkim dlatego, że jest to produkt o gwarantowanej, bardzo wysokiej jakości, jakiej szukają firmy z branży konopnej dbające o swoją markę i zadowolenie końcowego klienta. Ten susz konopny został starannie wyselekcjonowany, dzięki czemu znalazły się w nim wyłącznie najlepsze okazy kwiatostanów konopi włóknistych. Następnie poddano je naturalnemu suszeniu w niskiej temperaturze, co pozwoliło zachować oczekiwany profil terpenowy oraz znakomite właściwości odżywcze i prozdrowotne suszu.

Te kwiaty konopi zawierają pełne spektrum naturalnie występujących w konopiach siewnych kannabinoidów, flawonoidów i terpenów, ale też innych cennych składników, jak chociażby wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Susz nie zawiera nasion ani łodyg, dzięki czemu jest praktycznie gotowy do dalszego przetwarzania. To oszczędza producentowi czas i jednocześnie realnie zwiększa opłacalność produkcji.

Prezentowane konopie dekarboksylowane ~2% kannabinoidów CBD/CBDa od Konopny Kombinat to produkt znajdujący szerokie zastosowanie w przemyśle celulozowym, włókienniczym, chemicznym, budowlanym czy farmaceutycznym. Jest w pełni legalny w naszym kraju – zawartość THC nie przekracza dopuszczalnego prawnie stężenia, dzięki czemu susz nie odurza i nie wywołuje innych niepożądanych efektów psychoaktywnych.

  • Ten produkt jest w 100% legalny w Polsce.
  • Z dala od wilgoci.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.

kwiatostan konopi (susz) 100%.

<0,10% THC

Kombinat Konopny Kraj pochodzenia:  Polska
Wybierz Waga zawartości:
Sztuk:
Cena od: 30,00 250,00 
Cena: