Koldokol Zen konopna herbata – 300 ml

Opis Produktu

Herbata konopna Koldokol Zen to oryginalny, organiczny produkt będący efektem połączenia klasycznej zielonej herbaty z wyciągiem z liści konopi siewnej. Ten napój konopny o bardzo pozytywnym wpływie na ludzki organizm, dodający energii do działania, poprawiający komfort życia i gwarantujący dużo satysfakcji. Znakomicie sprawdza się zarówno rano, jak i w ciągu dnia. Spróbuj czegoś nowego!

Z czego składa się herbata konopna Koldokol Zen?

Herbata konopna Koldokol Zen powstała nie tylko z zielonej herbaty i wyciągu z konopi siewnej, ale także z bio koncentratu jabłkowego i bio soku z cytryny. To właśnie te produkty odpowiadają za charakterystyczny, wyrazisty smak napoju konopnego. Nie jest to absolutnie efekt zastosowania chemicznych polepszaczy smaku i sztucznych aromatów!

Herbata konopna Koldokol Zen jest produktem w 100% naturalnym i organicznym. Wszystkie zastosowane surowce pochodzą z ekologicznych upraw, co szczególnie dotyczy konopi siewnej. Sam produkt posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego, który potwierdza jego jakość. Znaczy to tyle że, rośliny nie mają kontaktu z chemicznymi środkami ochrony i syntetycznymi nawozami. Rosną dokładnie tak, jak zaprogramowała je natura – korzystają ze słońca i czystej gleby. Dzięki temu końcowy produkt jest pozbawiony jakichkolwiek zanieczyszczeń.

Ten napój o smaku herbaty z konopi nie zawiera żadnych dodatków chemicznych. Jest także wolna od substancji psychoaktywnych, dlatego nie powoduje skutków ubocznych, nie odurza, nie uzależnia, pozwala zachować pełną kontrolę nad umysłem. Produkt jest przeznaczony dla osób będących na diecie wegańskiej. 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Vodní výluh ze zeleného čaje (60 %)*, vodní výluh z konopí setého (25 %)*, jablečný koncentrát*.

*produkt ekologického zemědělství

Koldokol Kraj pochodzenia:  Czechy
Pojemność: 300 ml
Produkt na zamówienie