Annabis Lipsticann pomadka do ust z konopi – 15 ml

Opis Produktu

Konopna pomadka do ust Lipsticann Annabis to produkt kosmetyczny przeznaczony do regularnej pielęgnacji warg, szczególnie przesuszonych, spierzchniętych, źle reagujących na niską wilgotność i mróz. Ta w 100% naturalna środek pomadka z olejem konopnym likwiduje uczucie pieczenia, łagodzi podrażnienia i przyspiesza regenerację popękanych ust. Sięgaj po niego codziennie i zachwycaj pięknymi wargami o każdej porze roku!

Konopna pomadka do ust Lipsticann od Annabis – kompleksowa ochrona

Prezentowany balsam konopny wykazuje silne działanie nawilżające. Natychmiast uzupełnia niedobory wilgoci, co pozwala rozpocząć proces regeneracji zniszczonej skóry warg. Jest ona bardzo wrażliwa, dlatego wymaga codziennej pielęgnacji i ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jak mróz, wiatr, niska wilgotność, silne promieniowanie słoneczne.

Konopna pomadka do ust Lipsticann Annabis zawiera mnóstwo składników odżywczych pochodzących z Natury. Olej konopny to źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6. Masło Shea stymuluje produkcję kolagenu i wykazuje działanie antybakteryjne. Olej z gorzkiej pomarańczy świetnie odświeża usta, a olej z pelargonii pachnącej przyspiesza regenerację skóry. W znajduje się również duża dawka witaminy A o działaniu zmiękczającym i ochronnym, a także wyciąg ze stewii rebaudiana – niszczącej bakterie i wspomagające regenerację tkanek w jamie ustnej.

Konopna pomadka do ust jest łatwa w stosowaniu, nie zawiera żadnych sztucznych dodatków i gwarantuje bardzo wysoką skuteczność w pielęgnacji nawet wrażliwych warg. Produkt nie wykazuje działania psychoaktywnego, nie odurza i nie uczula. 

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • Nie zamrażać.
Petrolatum, Cera Alba, Paraffin, Butyrospermum Parkii Butter, Cannabis Sativa Seed Extract, Cannabis Sativa Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Stevia Rebaudiana Extract.

Know-how

Annabis opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu właściwości konopi i innych naturalnych związków w nich występujących. Konopia ma istotne działanie, które działa przeciwzapalnie, gojąco, przeciwbólowo, przeciwbakteryjnie i przeciwirusowo. Pomaga efektywnie przy stosowaniu miejscowym w postaci maści etc. Dzięki czemu przynosi ulgę i szybkie gojenie przy powszechnych problemach zdrowotnych. Certyfikowane odmiany konopi przemysłowych, których Annabis używa do produkcji kosmetyków, nie posiadają działania psychoaktywnego. Ich produkty są całkowicie bezpieczne i nie ma potrzeby martwić się o nadużywanie substancji psychoaktywnych, ani z tym związanych konsekwencji zdrowotnych.

Annabis Kraj pochodzenia:  Czechy
Pojemność: 15 ml
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni